Регулювання цукрово-кислотного співвідношення у зерняткових

Аромат і смак фруктових плодів пов'язані в основному з рівнем розчинних цукрів в них.

Саме тому загальний вміст розчинних твердих речовин (TSS) має важливе значення під час оцінки якості фруктового плоду. TSS оцінюється за шкалою Брікса, за допомогою рефрактометрії або ближньої інфрачервоної спектроскопії. Ці показники можуть використовуватися для перевірки зрілості та стиглості плодів, які є важливими для визначення часу збору врожаю. Збалансоване живлення культури може вплинути на вміст TSS в плоді.

Вплив живлення на вміст розчинних цукрів в зерняткових

Азот і калій

Азот позитивно впливає на вміст розчинних речовин в яблуках та грушах. Калій також відіграє важливу роль у солодкості, що вимірюється за шкалою oБрікса - як доведено в ході випробувань в Індії. Зазвичай шкала Брікса використовується для наближення вмісту TSS, оскільки розчинні цукри зазвичай становлять понад 75 - 85% розчинних твердих речовин.

P influence

 N influence

Магній

Характеристика кислотності яблук є важливою  як для ринку свіжих, так і для переробки. Це одна з основних групових характеристик, що визначає смак. Чим вище рівень кислотності, тим кращий аромат і спраго-втамовуючі властивості безалкогольних напоїв.

Магній має незначний вплив на кислотність фруктів

Mg influence