- Офіційні дистриб'ютори
- Контакти
-
YaraVita BIOTRYG - біостимулянти
-
-
YaraVita BIOTRYG - біостимулянти
Кукурудза - ключові факти
Обробка ґрунту чи насіння необхідна у випадку, якщо раніше виникали проблеми з ураженням дротяником або якщо є сприятливі умови для розмноження кукурудзяного стеблового метелика та інших ґрунтових шкідників.
Створення за технологіями біоінженерії гібридів кукурудзи, які завдяки гену бактерії Bacillus thurigiensis (Bt) виробляють інсектицидний токсин, є сучасним методом боротьби з такими шкідниками, як кукурудзяний стебловий метелик, деякі види гусениць. Попелиця, цикадки, кукурудзяна міль, жуки, сарана і трипси також є комахами-шкідниками, які зазвичай пошкоджують кукурудзяні поля, особливо в теплому кліматі.
(a) Стигма, (b) Гельмінтоспоріоз листя кукурудзи, (c) Хлороз листя від пошкодження гербіцидами
Стійкість кукурудзи до захворювань залежить в значній мірі від погодних умов і важко піддається прогнозам. Не завжди пошкодження призводять до економічних втрат. Листки рослин кукурудзи, розташовані біля качанів і вище по стеблу, є найбільш важливими для її життєзабезпечення і, тому, будь-яке зниження інтенсивності фотосинтезу внаслідок зменшення площі листків призведе до зниження урожайності кукурудзи.
У випадку таких важких захворювань, як сіра плямистість, збудником якої є грибок Cercospora zeae-maydis, збільшиться ймовірність вилягання посівів, оскільки рослина витягує із стебла всі поживні речовини та скеровує їх на налив зерна для передчасного його дозрівання. У регіонах із більш помірним кліматом така хвороба, як очкова плямистість листя (збудник - Kabatiella zeae), вражає рослини в більш пізні фази росту (ближче до дозрівання) і може призвести до значного обпадання листя та, відповідно, до зниження урожаю кормової кукурудзи.
(a) Дефіцит фосфору, викликаний холодними температурами, (b) Колір листя може змінюватися через брак поживних речовин, (c) Зміна кольору листя викликане затопленням
Азія та Океанія